Suknie ślubne, zdjęcia, fryzury, bukiety ślubne, wesele - whiteday.plFryzury i ozdoby do włosów

Delikatny, letni wianek ślubny ze sztucznych kwiatów. Idealny dla Panny Młodej :)

Dostępny w sklepie internetowym Madame Allure!

http://madameallure.pl/products/5347-lubny-wianek-na-glowe-01409 Ślubna opaska do włosów w stylu retro, na koralikowej opasce.

Dostępna w Madame Allure :) 

http://madameallure.pl/products/5666-lubna-opaska-z-jedwabiu,-fiolet-i-roz Uroczy i bardzo delikatny wianuszek ze sztucznych kwiatów. Idealny dla panny młodej i dla druhen :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure!  


http://madameallure.pl/products/4297-lubny-wianek-na-glowe---fiolet-00641 Starannie wyplatana ślubna ozdoba do włosów z kryształkami i koralikami :)

Dostępna w sklepie internetowym Madame Allure!  

http://madameallure.pl/products/4441-pleciona-dekoracja-do-wlosow Delikatna, koralikowa opaska ślubna do włosów. Pięknie prezentuje się przy upięciach, ale i przy rozpuszczonych włosach panny młodej.. :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure!


http://madameallure.pl/products/4336-lubna-opaska--#04-a Złota opaska ślubna z koralikami - kliknij i sprawdź! :) Ślubny grzebyk do włosów 1576. Do kupienia online w Madame Allure!  http://madameallure.pl/products/5600-lubny-grzebyk-do-wlosow-1576 Uroczy wianek dla panny młodej wypleciony z najwyższej jakości sztucznych kwiatów. 

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure.  http://madameallure.pl/products/4294-lubny-wianek-na-glowe---roz-00637 Ślubna dekoracja do włosów, zamocowana na dwóch grzebykach - wspaniałe zwieńczenie ślubnej fryzury! :)

https://madameallure.pl/products/6930-stroik-na-dwoch-grzebykach
86 obrazów w tej Tablicy

Pierwotnie przypięte przez

Tulipany w bukiecie ślubnym - hot or not?

fot. Sara Logan Photography 

Więcej na blogu Madame Allure! :) Urocze, romantyczne klipsy do butów w kształcie serduszek! W całości wykonane z cekinów :)
Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure. 


http://madameallure.pl/products/5071-klipsy-do-butow-rozowe-cekinowe-serca Madame Allure - inspiracje ślubne: Sesja ślubna. Justyna i Daniel Opaska ślubna ze szklanymi koralikami - kliknij i sprawdź! :) Ręcznie wyplatany wianek ślubny na srebrnym druciku. Zapraszamy do Madame Allure - internetowego butiku ślubnego. Najpiękniejsze ozdoby dla Waszej miłości :)  http://madameallure.pl/products/4142-wianek-perelki-ecru Niezwykły wianuszek ślubny, wykonany z drucika i białych koralików.

Dostępny w sklepie internetowym Madame Allure! http://madameallure.pl/products/4136-wianek-biale-perelki Dorota i Patryk. Błękitno - różowy ślub w Laskowie.

Cały reportaż na blogu Madame Allure :) Wyjątkowy sposób na podziękowania dla Rodziców... Małe, urocze pudełeczka z przesłaniem i miejsce na drobny upominek od serca :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure.  http://madameallure.pl/products/4476-podziekowanie-rodzicom-pastel-pearls Flower girls czyli druhenki na Waszym ślubie :)

fot. Jen + Ashley 

Więcej na blogu Madame Allure!
MadameAllure
MadameAllure

MadameAllure

Przesłano 28 February 2016

Ślubna opaska z białym kwiatem i ozdobami w odcieniach różu i zieleni..

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure :)   http://madameallure.pl/products/4334-biala-opaska-slubna-z-kwiatow-i-perelek

Ślubna opaska z białym kwiatem i ozdobami w odcieniach różu i zieleni.. Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure :) http://madameallure.pl/products/4334-biala-opaska-slubna-z-kwiatow-i-perelek

Zgłoś
Link

Copyright © WhiteDay.pl