Suknie ślubne, zdjęcia, fryzury, bukiety ślubne, wesele - whiteday.plFryzury i ozdoby do włosów

Ślubny grzebyk do włosów w pastelowych odcieniach. Idealny dodatek do ślubnej fryzury przez cały rok :)

Dostępny w butiku ślubnym online Madame Allure! Piwonie, znane także pod nazwą peonie, to jedne z najpiękniejszych kwiatów ślubnych!
Dlaczego więc nie ozdobić nimi ślubnej fryzury? :)

Grzebyk dostępny w sklepie internetowym Madame Allure.

https://madameallure.pl/products/7255-lubny-grzebyk-%22piwonie%22 Piękny grzebyk ślubny, wykonany z kwiatów i cudownej koronki ślubnej. Ślubny wianek w różowych tonacjach. Romantyczny i subtelny dodatek na ślub i sesję w plenerze :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure. ----http://madameallure.pl/products/6085-lubny-wianek-na-glowe-2174 Niebanalny kwiat ślubny do włosów. Elegancja i szyk w najczystszej postaci :)

Dostępny w ślubnym sklepie internetowym Madame Allure.


  http://madameallure.pl/products/5027-kwiat-slubny-do-wlosow Wianuszek ślubny w pastelowych kolorach - od fioletu po błękit.

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure :) http://madameallure.pl/products/4293-wianek-na-glowe---blekit-i-roz-00635 Ślubna ozdoba do włosów - wianek z wyraźnym akcentem różowego kwiatu.

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure!  http://madameallure.pl/products/4295-wianek-na-glowe---fuksja-i-biel-00639 Opaska ślubna ze szklanymi koralikami - kliknij i sprawdź! :) Grzebyk ślubny do włosów w odcieniach różu i bieli. Panna młoda może go wpiąć obok koka lub do rozpuszczonych włosów. 

Dostępny w sklepie internetowym Madame Allure:
https://madameallure.pl/products/7150-lubny-grzebien-do-wlosow-3616
86 obrazów w tej Tablicy

Pierwotnie przypięte przez

Ślubna opaska z białym kwiatem i ozdobami w odcieniach różu i zieleni..

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure :)   http://madameallure.pl/products/4334-biala-opaska-slubna-z-kwiatow-i-perelek Ślubny fascynator z trzema liliami. Oryginalny i... fascynujący :)

Dostępny w Madame Allure!  

http://madameallure.pl/products/5715-lubna-ozdoba---fascynator-z-lilii Oryginalna i nietypowa ozdoba ślubna do włosów - toczek w kolorze fioletowym ze zdobieniami z suszonych kwiatów!

Dostępna w Madame Allure. 

http://madameallure.pl/products/5721-fioletowy-toczek-slubny-z-kwiatami Klipsy do butów w stylu glamour, wykonane z koralików w kolorze srebrnym i srebrne przekładki z cyrkoniami.

Dostępne w butiku internetowym Madame Allure!

http://madameallure.pl/products/4277-klipsy-do-butow-precious---silver Piękny pastelowy wianuszek - dla Panny Młodej ale nie tylko :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure!
---- http://madameallure.pl/products/6083-pastelowy-wianek-na-glowe-2171 Suknia ślubna z rękawem.

fot. Elisabetta Marzetti
Więcej na blogu Madame Allure! Oryginalny stempel ślubny - Wasze imiona w otoczeniu wianuszka. Pod spodem - data Waszego ślubu!
Uroczy dodatek do ślubnej papeterii :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure. http://madameallure.pl/products/4570-stempel-slubny-50x50-wianek-4 Różowa mucha wiązana w białe kropeczki - idealny wybór na wiosenny ślub :)

Do kupienia w sklepie internetowym Madame Allure :) https://madameallure.pl/products/6571-mucha-wiazana-arcgidona-kropki Tulipany w bukiecie ślubnym - hot or not?

fot. Bella Gala

Więcej na blogu Madame Allure! :)
MadameAllure
MadameAllure

MadameAllure

Przesłano 20 July 2016

Kwiatowy grzebyk do włosów, wykonany z syntetycznych kwiatów. 

Do kupienia online w Madame Allure! http://madameallure.pl/products/5597-lubny-grzebyk-do-wlosow-1573

Kwiatowy grzebyk do włosów, wykonany z syntetycznych kwiatów. Do kupienia online w Madame Allure! http://madameallure.pl/products/5597-lubny-grzebyk-do-wlosow-1573

Zgłoś
Link

Copyright © WhiteDay.pl