Suknie ślubne, zdjęcia, fryzury, bukiety ślubne, wesele - whiteday.plObrączki

Galeria naszych Klientów - świeżość kwiatów i blask obrączek L-015-L-(P) - obrączki Zirkon - Taxor - Proste i eleganckie obrączki o ponadczasowym wzornictwie wykonane z białego i różowego złota. Złote Obrączki Ślubne ŁAZUR kolekcja romantyczna wzór D412 /4.0 mm Dwukolorowe obrączki ślubne Zirkon wzór L-02 o szerokości 5 mm - wykonane w technologii bezszwowej. Galeria naszych Klientów - oryginalne zdjęcie z obrączką na wspaniałych szpilkach naszej Klientki Poduszeczka na obrączki z listkami na jesienny ślub M-054 - obrączki Zirkon - Taxor - Bardzo eleganckie i ponadczasowe obrączki wykonane z białego i żółtego złota w technologii bezszwowej. To jeden ze wzorów, który niezmiennie cieszy się dużym powodzeniem. Niesymetryczne pierścienie oddzielone od siebie delikatnymi nacięciami dodają szczególnego uroku. W obrączce damskiej w najszerszym pierścieniu można oprawić do 9 szt kamieni. Klasyczne obrączki złote TAXOR - półokrągłe soczewkowe 3 mm - Klasyczna obrączka z żółtego złota o szerokości 3 mm próby 585 wykonana w technologii bezszwowej.
L-002-L - obrączki Zirkon - Taxor - Dwukolorowe obrączki o szerokości 5 mm wykonane z białego i żółtego złota w technologii bezszwowej. Powierzchnia polerowana. Na środkowym pierścieniu z białego złota nacięte są pod kątem ozdobne rowki, które nadają obrączkom niepowtarzalny charakter.
64 obrazów w tej Tablicy

Pierwotnie przypięte przez

Alessandra Rinaudo - ARAB14038IV - 2014 Plisowana suknia ślubna Sweetheart - 6009 - 2014 124 NEBRA | ALMA NOVIA 2014 Izabela Janachowska z mężem Krzysztofem Jabłońskim Butonierka Złote, koronkowe zaproszenia ślubne tort weselny z muszelkami, koralikami imitującymi piasek i perły Pudrowy pasek do sukni ślubnej Mori Lee model 74 Krótka suknia ślubna Angel LUWR 2013 Joanna Jabłczyńska
Ola

Przepięty z fashionablefeeling.com

Ola

Ola

Przypięte 28 December 2012 z fashionablefeeling.com

Obrączki z białego i żółtego złota

Obrączki z białego i żółtego złota

Zgłoś
Link

Przepięć: 2


Copyright © WhiteDay.pl