Suknie ślubne, zdjęcia, fryzury, bukiety ślubne, wesele - whiteday.pl

Zasady

Jasne zasady podstawą sukcesu…

Korzystanie z serwisu whiteDay.pl jest bezpłatne, co oznacza, że każdy (bez wyjątku) może za darmo przeglądać obrazki zamieszczone na naszej stronie internetowej, jak i bez opłat może je na niej udostępniać.

Zachęcamy do aktywnego umieszczania własnych zdjęć, jak i również obrazków znalezionych w internecie. Po rejestracji oddajemy w Wasze ręce 23 tablice (kategorie), które możecie zapełniać w dowolnym tempie. Po dodaniu obrazka na daną tablicę zostaje automatycznie wyświetlony link do jego źródła, dzięki czemu nie są łamane prawa autorskie. Ponadto przeglądanie adresu źródła jest doskonałym sposobem na poznanie innych stron internetowych, gdzie można znaleźć nowe inspiracje, nieudostępnione na whiteDay.pl. Nie ma konieczności powielania adresu strony internetowej w innych miejscach, np. opisie zdjęcia i komentarzach. Nie jesteśmy katalogiem internetowym, ani zbiorowiskiem linków, dlatego zabrania się tego typu praktyk.

Zezwala się na dodawanie obrazków z logiem firmy, podpisem czy też adresem strony internetowej skąd pochodzą, pod warunkiem, że napisy te nie przysłaniają w znacznym stopniu treści obrazka.

Reklama na banerach jest płatna. Jesteś nią zainteresowany? Skontaktuj się z nami!


Copyright © WhiteDay.pl